Великописарівський терцентр соцпослуг отримав допомогу
Спільно з БФ «Геометрія добра» гуманітарну допомогу надіслано до Сумської області
28 квітня, 2022 від
Великописарівський терцентр соцпослуг отримав допомогу
Administrator

Суми, Охтирка, Тростянець… Про ці міста Сумської області, що героїчно першими зустріли навалу орків, знає сьогодні мало не кожен у світі (і це не перебільшення!). А головне – зустріли, вистояли й вигнали окупантів геть з рідної землі!

Але мало хто знає про невеличке селище міського типу Велика Писарівка, котре стоїть на самісінькому кордоні з РФ. Важко навіть уявити, що пережили мешканці цієї громади під час окупації! 

Білоцерківський Центр захисту прав людей робить усе можливе, щоб хоч якось підтримати наших земляків, котрі опинилися у такій неймовірній скруті.

Завдяки Польській громаді міста Кракова вдалося завантажити мужніх та самовідданих волонтерів з Благодійного Фонду «Геометрія добра» одягом для дітей, засобами гігієни, памперсами, санітарними засобами та багато іншим. Все це ще вчора потрапило саме в ті руки, котрі цього найбільше зараз потребують.


Одним словом, через синергію зусиль волонтерів з Польщі, Київщини та Сумщини Великописарівський територіальний центр соціальних послуг отримав допомогу для забезпечення потреб внутрішніх переселенців та усіх, хто постраждав в наслідок бойових дій, спричинених невмотивованою звірячою агресією нашого східного сусіда.Великописарівський терцентр соцпослуг отримав допомогу
Administrator
28 квітня, 2022
Поділитися цією публікацією
Архів